Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, vhodné i pro OZP), Frýdek-Místek

Pozice:
POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, vhodné i pro OZP)
Zaměstnavatel:
Daniel Pavelec, s.r.o.
IČO:
07786492
Oblast (okres, kraj):
Frýdek-Místek
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Brigáda
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
Popis práce:

A16 z:23/6/2020 (DPP, vhodné i pro OZP) a12/12/2023
Pracovní doba:
- rozvrh pracovní doby dle střídání s druhým zaměstnancem
* středa a pátek od 10:00 - 18:00 hodin
* pondělí, úterý, čtvrtek od 10:00 - 16:00 hodin.
Nabízíme:
- práci formou dohody mimo pracovní poměr na DPP
- práci vhodnou i jako přivýdělek pro důchodce, OZP, osoby na MD a RD, studenty aj.
Náplň práce:
- pomocné práce při přípravě a výdeji jídel.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výdej zdravotního průkazu.
Zaměstnanecké výhody:
- strava na pracoviště zdarma.
Dobrá dopravní dostupnost z Frýdku-Místku, pracoviště se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky.
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na adrese pracoviště: Příborská 36, Frýdek-Místek, část Zelinkovice.

Kontaktní osoba:
Daniel Pavelec
Telefon:
737 501 204
Počet zobrazení inzerátu:
133×