Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Pomocní dělníci ve výrobě - OZP, Kroměříž

Pozice:
Pomocní dělníci ve výrobě - OZP
Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s.
IČO:
25300083
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
9750

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: jednoduchá kompletační práce - kompletace obalů z kartonu, lepení tavnou pistolí, kompletace výrobků pro automobilový a jiný průmysl, přeprava zboží v rámci Zlínského kraje
- Požadavky: firma na pozici zaučí
- zkrácený prac. úvazek 4 hod./den, doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Benefity: prémie dle výkonnosti
- Kontakt telefonicky paní Rašková, tel. 777 721 284.

Kontaktní osoba:
Lenka Rašková
Telefon:
777 721 284
Počet zobrazení inzerátu:
29×