Aktuálně 50896 nabídek práce!

Nabídka práce: Pomocní pracovníci obchodního provozu, Ostrava

Pozice:
Pomocní pracovníci obchodního provozu
Zaměstnavatel:
Duc Cuong Hoang
IČO:
27330290
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
18900
Popis práce:

93333 Pomocní pracovníci obchodního provozu
ZamK
Kontakt telefonicky 16-17 hod. na č. 770 680 008, osobně na adrese Předškolní 716/10, Ostrava - Výškovice.

Znalost vietnamského jazyka výhodou.
Náplň práce: manipulace s bednami, pytly a jinými obaly s oblečením, botami, jejich otevírání, vyklápění, třídění, doplňováním zboží v prodejně, čištění obchodu…
Otevírací doba: pondělí - pátek 8.30-18.30 hod., sobota-neděle 9 -17 hod.
Nepožadujeme praxi v oboru.
Fyzicky náročná práce: zvedání a přemístění kartonů zboží těžších než 20 kg.

Telefon:
770 680 008
Počet zobrazení inzerátu:
584×