Aktuálně 51029 nabídek práce!

Nabídka práce: Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka studené kuchyně (25 hodin týdně) - pouze OZP, Ostrava

Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka studené kuchyně (25 hodin týdně) - pouze OZP
Zaměstnavatel:
David Ševčík
IČO:
60292024
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt E-MAILEM: iva.sykorova@hotel-maria.cz
Hledáme uchazeče na částečný úvazek, práce je určená pro OZP pracovníky (osoby bez invalidního částečného nebo plného důchodu prosím nepište).
Požadavky: praxe s prací v kuchyni, ideálně ve studené kuchyni, nástup IHNED!
Náplň práce: výpomoc při výrobě chlebíčků, obložených mís, pomazánek a salátů. Příprava hotelových snídaní.

Směny: Po-Ne (v čase 5:00-10:30 max. 5,5 hodin, v týdnu max. 5 směn, víkendy střídavě - jeden víkend se pracuje, druhý je volno)

Zaměstnanecké výhody: prémiové ohodnocení, personální stravné

Kontaktní osoba:
Ivana Sýkorová
Počet zobrazení inzerátu:
122×