Aktuálně 70648 nabídek práce!

Nabídka práce: Pomocný / Pomocná účetní, administrativní pracovník / administrativní pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP s max. 2. stupněm invalidity, Ostrava

Pomocný / Pomocná účetní, administrativní pracovník / administrativní pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP s max. 2. stupněm invalidity
Zaměstnavatel:
DAB Trade, s.r.o.
IČO:
25815806
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda (od nebo od-do):
20000

1. kontakt telefonicky v Po-Pá 7-16 hod., e-mailem, osobně po telefonické domluvě. Tel.: 604 259 081, e-mail: katka@dabtrade.cz

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s max. 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: pomocná účetní pro zpracování firemního účetnictví, zaúčtování faktur, účtování pokladny a bankovních výpisů, kontrola pohledávek a závazků, příprava pro zpracování přiznání k DPH a dalším daním, zpracování DPPO, apod. práce s počítačem, komunikace se zákazníky, administratiní činnost
Požadavky: velmi dobrá znalost práce na PC, znalost Money S4 výhodou, Microsoft Office, zkušenosti s vedením firemního účetnictví.

Kontaktní osoba:
Kateřina Vykoupilová
Telefon:
604 259 081
Počet zobrazení inzerátu:
220×