Aktuálně 51041 nabídek práce!

Nabídka práce: POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE, Trutnov

Pozice:
POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
Zaměstnavatel:
Mykhailo Gaviak
IČO:
01492721
Oblast (okres, kraj):
Trutnov
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
14000

Místo výkonu práce: okres Hradec Králové, okres Trutnov, okres: Hlavní město Praha

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 1. 2018
- Náplň práce: pomocné práce na stavbě (fasády, míchání směsí, manipulace s materiálem, úklid, úpravy přilehlých pozemků), práce ve výškách
- Požadujeme: dobrý zdravotní stav, akceptace výkonu práce mimo bydliště (včetně přespání), ŘP, vlastní automobil výhodou (pro služební účely dle Zákoníku práce), znalost ukrajinského nebo ruského jazyka výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně na adrese: Dvůr Králové nad Labem, Smetanova 1756 (z důvodu možné nepřítomnosti nejprve telefonické předjednání tel.: 775 443 260)

Kontaktní osoba:
Jiří Burda
Telefon:
775 443 260
Počet zobrazení inzerátu:
148×