Aktuálně 50997 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovník montáže, Chrudim

Pozice:
Pracovník montáže
Zaměstnavatel:
SVAN Chrudim s.r.o.
IČO:
64793311
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

Místo výkonu práce: Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: finální montáž a osazení komponent přívěsů a návěsů
POŽADAVKY: vyučen v oboru automechanik, příp. strojní mechanik, strojní zámečník; zkušenosti v práci v servisu strojů, automobilů, dovednosti v montáži a sestavování strojních celků a zařízení, čtení a použití výrobních podkladů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 2 dny zdravotního volna, příspěvek na obědy, penzijní připojištění, měsíční odměny

První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 9 do 16 hod. nebo na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba:
Mgr. Soňa Štěrbová
Telefon:
603 362 382
Počet zobrazení inzerátu:
125×