Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: PRACOVNÍK, PRACOVNICE PŘÍMÉ PÉČE, Opava

Pozice:
PRACOVNÍK, PRACOVNICE PŘÍMÉ PÉČE
Zaměstnavatel:
Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
IČO:
71196978
Oblast (okres, kraj):
Opava
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
19090

*KO: Šablaturová Eva, tel: 553 773 237 nebo Košcová Simona, Ing., tel.: 553 773 219. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na e-mail: koordinator@dsludmila.cz nebo koscova@dsludmila.cz

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY: základní vzdělání nebo střední s výučním listem, absolvování akreditovaného kurzu "Pracovník v sociálních službách" - možno doplnit po nástupu - nejdéle do 18 měsíců od nástupu, praxe vítána.
Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník dle § 110 a u osob, které získaly střední vzdělání v oboru vzdělání stanoveném prováděcím právním předpisem.

MZDOVÉ ROZPĚTÍ:tarifní plat od 19 090, - Kč - 27 570,- Kč + Zvláštní příplatek (§ 129 zákoníku práce a § 8 nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), příplatek za směnnost, osobní ohodnocení po zkušební době. Odměny dle kvality práce.

BENEFITY:příspěvek na penzijní připojištění až do výše 650 Kč, nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování - možnost obědů s příspěvkem FKSP, 5 týdnů dovolené.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:sledování potřeb uživatelů a vedení individuálních plánování o průběhu
sociální služby, zajištění každodenní hygienické péče o uživatele, poskytování pomoci uživatelům při běžných denních úkonech péče o vlastní osobu, podpora jejich soběstačnosti a udržování optimálního psychického stavu uživatelů.

DALŠÍ POŽADAVKY:slušnost, respekt, empatie korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost,
bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Kontaktní osoba:
Eva Šablaturová
Telefon:
553 773 237
Počet zobrazení inzerátu:
112×