Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: PRACOVNÍK TERÉNNÍHO SERVISU ZVONŮ A VĚŽNÍCH HODIN (MECHATRONIK), Praha

PRACOVNÍK TERÉNNÍHO SERVISU ZVONŮ A VĚŽNÍCH HODIN (MECHATRONIK)
Zaměstnavatel:
"Rudolf Perner, České Budějovice, spol. s r.o."
IČO:
62497391
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Ne
Mzda:
Popis práce:

Náplň práce: servis zvonů, spojený s výrobou.
Jsme tradiční řemeslná firma s rodinnou a firemní historií dlouhou více než 300 let. Zvony Perner zvoní po celém Německu, Rakousku a ve všech částech světa. V kostelních věžích provádíme práce na elektrických a mechanických systémech. Pro ČR přijímáme zaměstnance (M/Ž) v terénním servisu.
Požadavky:
- základní znalost německého jazyka,
- vyučení v oboru elektro, mechatronika,
- fyzická zdatnost, schopnost pracovat ve výškách,
- samostatná a spolehlivá práce,
- potěšení z jednání s lidmi.
Nabízíme:
- zajímavou a rozmanitou práci,
- odpovídající odměnu,
- dlouhodobou perspektivu,
- příležitost podílet se na utváření prodeje,
- služební vůz a vybavení/nástroje.
Na tuto práci Vás zaškolíme, budete spolupracovat s našimi zkušenými kolegy a během zapracování Vás budeme doprovázet.
Osobní kontakt možný po telefonické nebo e-mailové domluvě.

Kontaktní osoba:
Selma Keck
Telefon:
722 696 292
Počet zobrazení inzerátu:
34×