Aktuálně 50896 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovník zákaznické podpory v polském jazyce, Vsetín

Pozice:
Pracovník zákaznické podpory v polském jazyce
Zaměstnavatel:
Libristo Media s.r.o.
IČO:
04448367
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
27000
Popis práce:

HLEDÁŠ ZAJÍMAVOU PRÁCI SE SKVĚLÝMI KOLEGY?
Provozujeme unikátní internetové knihkupectví s nejširší knižní nabídkou v Evropě.
Působíme nejenom v Česku, ale také v dalších evropských zemích. Do mladého
týmu hledáme na HPP kolegu, který bude pečovat o naše zákazníky v Polsku.

NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace se zákazníky v polštině – telefonicky a e-mailem, překlad textů do polštiny, vyhledávání informací na internetu.

POŽADUJEME: Komunikativnost, znalost polského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost práce s PC – Word, Excel, e-mailový klient, internetový prohlížeč, schopnost
vyhledat informace na internetu.

NABÍZÍME: Slevy na prodávaný sortiment, občerstvení na pracovišti, stravenky 180 Kč hrazené ze 100 % zaměstnavatelem.

PRVNÍ KONTAKT: výhradně e-mailem: jobs@libris.to

Kontaktní osoba:
Eva Kavinová
Telefon:
jobs@libris.to
Počet zobrazení inzerátu:
96×