Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovník/nice v sociálních službách / zkrácený úvazek, Ústí nad Orlicí

Pozice:
Pracovník/nice v sociálních službách / zkrácený úvazek
Zaměstnavatel:
Rozvoj regionu obcí pod Zemskou branou
IČO:
70957291
Oblast (okres, kraj):
Ústí nad Orlicí
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Ne
Mzda:
9505

Hledáme pracovníka na pozici Pracovník/nice v sociálních službách, 0,5 pracovní úvazek.
Náš kolektiv hledá kolegu/kolegyni do provozu pečovatelské služby se sídlem v Pastvinách u Žamberka.
Naše zařízení je komorního typu, nabízíme flexibilní pracovní dobu dle dohody a smysluplnou práci v příjemném a přátelském prostředí.

Náplň práce:
Vykonávání činností Pečovatelské služby (pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, pomoc a podpora při přípravě jídla a pití, pomoc při zajištění chodu domácnosti, pomoc a podpora při kontaktu se společenským prostředím).

Požadujeme:
- Řidičský průkaz skupiny B - podmínka AKTIVNÍ ŘIDIČ/KA
- Znalost práce na PC
- Odpovídající zdravotní způsobilost k pracovní pozici
- Trestní bezúhonnost (doloženou výpisem z rejstříku trestů)
- Zodpovědný přístup k práci, samostatnost, komunikativnost, empatický přístup ke klientům PS (senioři, zdravotně či mentálně znevýhodněné osoby…)
- Výhodou je vzdělání a praxe v oblasti sociální práce, nebo absolvovaný akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách (není podmínkou)

Nabízíme:
- 0,5 pracovní úvazek
- Plat dle plat. třídy a plat. stupně, dle počtu let započitatelné praxe (př. 1 rok praxe plného úvazku 19.010 Kč, 6 let 21.770 Kč…)
- Pracovní doba dle dohody (odpolední a víkendové služby dle rozpisu směn)
- Práce v malém přátelském kolektivu
- Zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené

Nástup: v průběhu od května 2024

Kontakt: telefonicky 8 - 12 hodin nebo e-mailem
Skalická Eliška Ing., tel.: 730 899 903, e-mail: bdsp@zemska-brana.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Eliška Skalická
Telefon:
730 899 903
Počet zobrazení inzerátu:
36×