Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: PRACOVNÍK/PRACOVNICE administrátoři e-shopu, Prostějov

Pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE administrátoři e-shopu
Zaměstnavatel:
REpoint mark s.r.o.
IČO:
02153939
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
11200
Popis práce:

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Životopis zasílejte na email: martin.schmidt@repoint.cz

Pracovní doba: pružná, úvazek 20-35 hod. týdně

Náplň práce: zadávání informací, popisu zboží, obrázků, úprava zařazení produktů a úprava nabídek na e-shopu

Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC (word, excel), samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita, ŘP sk. B výhodou

Nabízíme: možnost práce na home office, zaměstnanecké slevy, odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky

Kontaktní osoba:
Martin Schmidt
Počet zobrazení inzerátu:
51×