Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovník/pracovnice úklidu (pouze OZP), Svitavy

Pozice:
Pracovník/pracovnice úklidu (pouze OZP)
Zaměstnavatel:
Andílci s.r.o.
IČO:
28827244
Oblast (okres, kraj):
Svitavy
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
8000

NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, WC, doplňování hygienických potřeb, jedná se o úklid zázemí firmy
POŽADAVKY: spolehlivost,zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME: Nástup možný ihned. Vhodné pro OZP. Nabízíme profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy,osobní přístup
Nabízíme zkrácený pracovní úvazek 10. až 15.hodin / týden.Volná pracovní doba.
Hodinová mzda od 150,-Kč/hod. osobní ohodnocení ,příplatky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Na místo výkonu práce nechoďte,domluvte si nejprve schůzku telefonicky,případně e-mailem.
mobil: 724003122,e-mail: andilcisro@seznam.cz

Kontaktní osoba:
Radovan Anděl
Telefon:
724 003 122
Počet zobrazení inzerátu:
37×