Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Prodejce nových vozů, Kladno

Pozice:
Prodejce nových vozů
Zaměstnavatel:
AUTO - Evžen Myslivec s. r. o.
IČO:
25046985
Oblast (okres, kraj):
Kladno
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

Požadujeme:
praxe v oboru výhodou, středoškolské vzdělání, řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita a loajalita, týmová spolupráce, profesionální přístup k zákazníkovi, výhodou je aktivní znalost NJ nebo AJ, zkoušky o distribuci pojištění motorových vozidel výhodou, zkoušky o odborné způsobilosti k uzavírání spotřebitelských úvěrů výhodou, ochotu učit se a poznávat nové produkty a technologie.

Náplň práce:
prodej ojetých vozů, práce s novými i stávajícími zákazníky, minimarketingové aktivity pro podporu prodeje ojetých vozů, správa stávajícího zákaznického portfolia.

Nabízíme:
příspěvek na stravování.

Telefonický kontakt viz výše.

Kontaktní osoba:
Simona Zlatohlávková
Telefon:
415 652 154
Počet zobrazení inzerátu:
52×