Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: projektanti elektrických systémů, Praha

Pozice:
projektanti elektrických systémů
Zaměstnavatel:
Aurora Engineering s.r.o.
IČO:
24247782
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
50000
Popis práce:

Vosolova Jana, tel.: 776 137 398, e-mail: info@auroracz.com
VS vzdělání v oboru elektro, praxe min. 5 let
- zkušenosti s projektováním lokomotiv nebo kolejových vozidel
- dobrá znalost českého, anglického a ruského jazyka
- ochota k pravidelným pracovním cestám do Indie, zemí Středního východu (SAE, Saudská Arábie), Afriky, dále do Lotyšska, Litvy, Estonska

Náplň práce:
- projektování elektrických schémat širokého sortimentu železničních strojů pro stavbu a údržbu železničních tratí a pro modernizaci lokomotiv

Kontaktní osoba:
Jana Vosolova
Telefon:
776 137 398
Počet zobrazení inzerátu:
24×