Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Projektování elekto nebo strojní části tlg. zařízení a jejich realizace v ČR a SR, Chrudim

Projektování elekto nebo strojní části tlg. zařízení a jejich realizace v ČR a SR
Zaměstnavatel:
HK ENGINEERING s.r.o.
IČO:
25917978
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
26000
Popis práce:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Havlíčkova 1053, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracovávání a realizace elektro projektů technologických zařízení lakoven, zařízení na čištění vzduchu od rozpouštědel. Cestování po ČR, později samostatná technická jednání. Více na www.hkeng.cz.
POŽADAVKY: Komunikativní a organizační typ, schopnost a ochota přemýšlet v souvislostech a učit se novým věcem. Znalost zásad obchodní korespondence na PC, MS Office, e-Plan, Autocad. Dobrý jazykový projev při formulování textových částí projektů. ŘP. sk. B, jazykové znalosti výhodou - není podmínkou. Optimálně vyhl. 50/1978 - samostatná práce, §10 (zaškolení možné vč. zvyšování kvalifikace).
VÝHODY: Osobní růst s individuálním ohodnocením, zvyšování kvalifikace.

První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle mezi 7:00-18:00hod, e-mailu nebo osobně na provozovně.

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Kabeláč
Telefon:
603 153 298
Počet zobrazení inzerátu:
89×