Aktuálně 50643 nabídek práce!

Nabídka práce: provozní elektromechanik, Bruntál

Pozice:
provozní elektromechanik
Zaměstnavatel:
HOBES, spol. s r. o.
IČO:
45195277
Oblast (okres, kraj):
Bruntál
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
29000
Popis práce:

pracovní náplň:
- vyhledávání a odstraňovaní poruch strojů elektrotechnického charakteru
- provádění preventivní kontroly a údržby elektrotechnického zařízení
- komunikace s ostatními úseky
- práce s technickou dokumentací

požadujeme:
- SOU/SŠ elektro, praxe v oboru výhodou
- odborná kvalifikace dle nařízení vlády 194/22 Sb. (dříve vyhlášky 50/78 Sb.)
- manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a samostatnost

5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu

Kontakt Bc. Chlupová Lucie, MBA., tel.: 554748320 (7-15 hod), e-mail: lucie.chlupova@hobes.cz, osobně K Luhům 151, 793 12 Horní Benešov (7-15 hod)

Kontaktní osoba:
Bc. Lucie Chlupová MBA
Telefon:
554748320
Počet zobrazení inzerátu:
16×