Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: RECEPČNÍ (OZP), Plzeň-město

Pozice:
RECEPČNÍ (OZP)
Zaměstnavatel:
Doučování ETIAM, s.r.o.
IČO:
05482437
Oblast (okres, kraj):
Plzeň-město
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
8250
Popis práce:

Nábor určen pouze pro uchazeče z řad OZP.
V případě zájmu zasílat životopisy a informace uchazeče na email prilezitost@skolapopulo.cz

Nabízíme: příležitost osobám se zdravotním postižením stát se recepční ve Škole Populo na pobočce v Plzni,motivující finanční ohodnocení,práci na zkrácený úvazek,dlouhodobou spolupráci,možnost kariérního růstu a řadu benefitů.
Náplň práce:vytváření příjemného prostředí pro výuku,komunikace s klienty,řešení požadavků lektorů,zajištění bezproblémového chodu pobočky,kontrola zásobování kancelářského vybavení a zajišťování drobného občerstvení.
Požadujeme:potvrzení statusu OZP,proklientský přístup,skvělé komunikační dovednosti, příjemný projev, vstřícnost a pečlivost,chuť učit se novým věcem,přirozený zájem o vytváření příjemného prostředí na naší pobočce.
Pracovní úvazek na 10 h, 15h 20 h nebo 30 h týdně.
Kontaktní osoba Ing. Jana Ulbrichová - tel. 739699069 - PO-PÁ v čase mezi 8-16.30h

Kontaktní osoba:
ŽIVOTOPIS
Počet zobrazení inzerátu:
79×