Aktuálně 50363 nabídek práce!

Nabídka práce: Referent / Referentka pro členské a bytové záležitosti, Ostrava

Pozice:
Referent / Referentka pro členské a bytové záležitosti
Zaměstnavatel:
Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/
IČO:
00050831
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
24500
Popis práce:

1. kontakt E-MAILEM: palicova@sbdnh.cz
Požadavky: pokročilá znalost práce na PC (MS Office-Word, Excel, Outlook)
Náplň práce: evidence a zpracování změn vlastníků/nájemců. Zpracování měsíčních sestav vlastníků a družstevníků. Vedení agendy členství v SBD NH. Komunikace s družstevníky a vlastníky ohledně evidence a správy bytových jednotek

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, po 1 roce pracovní smlouva na dobu neurčitou, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, 10 % měsíční prémie, 5 týdnů dovolené, 1 týden zdravotní dovolené

Vhodné i pro absolventy

Kontaktní osoba:
Renáta Palicová
Telefon:
596 763 003
Počet zobrazení inzerátu:
31×