Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Referent vodní hospodářství na odboru životního prostředí, Rakovník

Pozice:
Referent vodní hospodářství na odboru životního prostředí
Zaměstnavatel:
Město Rakovník
IČO:
00244309
Oblast (okres, kraj):
Rakovník
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
23390

Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Rakovník.
Náplň práce: výkon státní správy na úseku vodního hospodářství.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, schopnost týmové práce, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost. Vysokoškolské vzdělání s vazbou na problematiku vodního hospodářství, znalost programu "GINIS SSL", VITA a GRAMIS, znalost obecně závazných právních předpisů. Zkouška odborné způsobilosti a praxe na úseku vodního hospodářství, případně na jiném úseku životního prostředí výhodou.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost trvalého vzdělávání, podporu profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, školení, semináře, kurzy), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
Písemné přihlášky zasílejte do 9.5.2024 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník.
Více informací na www.mesto-rakovnik.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Kameníková
Telefon:
313259121
Počet zobrazení inzerátu:
23×