Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Referent/ka výroby, Zlín

Pozice:
Referent/ka výroby
Zaměstnavatel:
OBZOR, výrobní družstvo Zlín
IČO:
00030988
Oblast (okres, kraj):
Zlín
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
13000
Popis práce:

Požadavky:
" SŠ vzdělání
" znalost práce ve skladu
" základní znalost oběhu účetních dokladů
" znalost práce na PC
" zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
Náplň práce:
" administrativní činnost spojená s naskladněním a vyskladněním výrobků a polotovarů
" příjem a výdej výrobků, polotovarů a obalů ve výrobě
" komunikace se zákazníky a kooperanty (práce se zákaznickými weby)
" interní objednávky režijního materiálu a obalů
" plánování a organizace expedic
Pracovní místo je určeno pro osoby zdravotně postižené. Jedná se o chráněné pracovní místo.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, dodatková dovolená, závodní stravování s příspěvkem, další platy dle hospodářských výsledků, Flexi passy a jiné sociální benefity

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.

Kontaktní osoba:
Martina Postavová
Telefon:
734 783 995 (8:00 - 14:00 hod)
Počet zobrazení inzerátu:
92×