Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Řidič/ka sk. C + E s profesním průkazem, Svitavy

Pozice:
Řidič/ka sk. C + E s profesním průkazem
Zaměstnavatel:
WC Servis s.r.o.
IČO:
24794503
Oblast (okres, kraj):
Svitavy
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
40000

NÁPLŇ PRÁCE: řidič/ka s profesním průkazem na pravidelné čištění a sanitaci mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti , obsluha svěřeného servisního vozidla
DALŠÍ POŽADAVKY: časová flexibilita, fyzická zdatnost a spolehlivost
NABÍZÍME: pružná pracovní doba , zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další benefity, mobilní služební telefon, motivační bonusy, zaměstnanecké benefity a příspěvky nad rámec mzdy
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Kontaktní osoba:
Jan Kovář
Telefon:
774 568 040
Počet zobrazení inzerátu:
104×