Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: ŘIDIČ/ŘIDIČKA, Prostějov

Pozice:
ŘIDIČ/ŘIDIČKA
Zaměstnavatel:
HOPI CZ Fleet Services s.r.o.
IČO:
09073591
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
21300

Kontaktní osoba Hornová Jana Mgr., tel.: 739 000 426 (volat Po-Pá 8:00-13:00), e-mail: personalnipv@hopi.cz
Pracovní doba: Po-Ne pružná, noční závozy
Náplň práce: rozvoz zboží do obchodních řetězců v rámci ČR a dalším smluvním partnerům
Požadujeme: ŘP sk. B, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz, výpis z karty řidiče. Výhodou je praxe na C, CE a zkušenost v dopravě zásobování řetezců
Nabízíme: možnost zajištění rozšíření oprávnění sk. C nebo CE, možnost obnovení propadlé profesní způsobilosti, zajištění oprávnění na manipulační techniku pro zvedání břemen, zajímavé finanční ohodnocení, prémie, školení zdarma, moderní vozový park, stabilní zaměstnání

Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Hornová
Telefon:
739 000 426
Počet zobrazení inzerátu:
964×