Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Rozpočtář/ka, Pardubice

Pozice:
Rozpočtář/ka
Zaměstnavatel:
HC STAV s.r.o.
IČO:
28406516
Oblast (okres, kraj):
Pardubice
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
21900
Popis práce:

Místo výkonu práce Libišany.
Pracovní náplň: zpracování cenových nabídek/nákladového rozpočtu, příprava rozpočtu a souvisejících nákladů v souladu s projektovou dokumentací a v souladu s požadavky investora, komunikace se subdodavateli, poptávka služeb, porovnání a vyjednávání cen pro nabídku - rozpočet, kontrola projektové dokumentace, podkladů pro fakturaci, vedení agendy stavby, zajišťování dokumentace pro předání stavby apod.
Budeme od Vás potřebovat: SŠ (VŠ) - stavebního směru, orientaci v oblasti stavebnictví, dobré komunikační schopnosti se zákazníky a dodavateli, ŘP skupiny B, znalost práce na PC - běžná agenda, znalost kalkulačního programu výhodou (KROS, nebo jiný), čerstvé absolventy ochotné se vzdělávat rádi zaučíme
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Prní kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Kontaktní osoba:
Miluše Havelková
Telefon:
734 245 068
Počet zobrazení inzerátu:
114×