Aktuálně 50363 nabídek práce!

Nabídka práce: rozpočtář/ka staveb, Jindřichův Hradec

Pozice:
rozpočtář/ka staveb
Zaměstnavatel:
L.M.electric s.r.o.
IČO:
05533821
Oblast (okres, kraj):
Jindřichův Hradec
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

KONTAKT: E-MAILEM
Co Vás čeká:
- zpracování rozpočtů, kalkulací a výkazů výměr staveb
- komunikace se subdodavateli pro vypracování cenové nabídky
- vyhodnocení a zpracování nabídek od subdodavatelů
- v případě potřeby provedení obhlídky stavby, staveniště
- návrhy na alternativní řešení, případné změny
- komunikace s investorem a projektantem
- příprava podkladů pro vypracování harmonogramů a nákladů stavby

Vaše předpoklady:
- SŠ/VŠ stavebního zaměření, autorizace v oboru vítaná
- uvítáme pracovní zkušenosti na obdobné pozici
- vhodné i pro absolventy
- porozumění a orientace v technické dokumentaci
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- schopnost samostatného řešení problémů, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, časová flexibilita
- komunikativní schopnosti
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Kontaktní osoba:
Martin Linhart
Počet zobrazení inzerátu:
104×