Aktuálně 50641 nabídek práce!

Nabídka práce: Seřizovač/seřizovačka obráběcích strojů, Přerov

Pozice:
Seřizovač/seřizovačka obráběcích strojů
Zaměstnavatel:
Meopta - optika, s.r.o.
IČO:
47677023
Oblast (okres, kraj):
Přerov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
25560
Popis práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
seřizování moderních CNC frézek a soustruhů dle technické dokumentace, měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly

Požadavky:
technické myšlení a manuální zručnost, čtení výkresové dokumentaci, základní znalost měřících metod, výhodou - základní znalosti anglického jazyka

Nabízíme:
měsíční odměny, roční bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvek do kafeterie, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@meopta.com;
- osobně dne 26.8.2021 v době od 10,30 - 11,30hod. na adrese místa výkonu práce/recepce

Kontaktní osoba:
Lucia Valentová
Telefon:
733591715
Počet zobrazení inzerátu:
93×