Aktuálně 50641 nabídek práce!

Nabídka práce: Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí, Ostrava

Pozice:
Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí
Zaměstnavatel:
Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace
IČO:
66739331
Oblast (okres, kraj):
Ostrava
Obor práce:
Zemědělství a lesnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
23510
Popis práce:

Životopis zašlete na: personalni@tsoj.cz
Požadujeme: minimální vzdělání vyučení v oboru strojního zaměření; praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, sk. E, T výhodou; samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení; nástup IHNED

Hlavní náplň práce:
- servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křivinořezy, pily apod.)
- drobné opravy a servis vozového parku

Nabízíme:
Pracovní doba 6:30-15:00 hodin.
Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
(cca 23 510 Kč), po zaučení osobní příplatek až 7 000 Kč + čtvrtletní odměny.
25 dnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, benefity z FKSP- příspěvek na důchodové a životní pojištění

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Holubová
Počet zobrazení inzerátu:
39×