Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Skladníci, Vsetín

Pozice:
Skladníci
Zaměstnavatel:
SONAVOX CZ s.r.o.
IČO:
28632389
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
27000
Popis práce:

SKLADNÍCI

POŽADUJEME: oprávnění VZV podmínkou, základní znalost PC, excel, znalost naskladňování a vyskladňování výhodou, zodpovědnost a spolehlivost, práce v týmu
NÁPLŇ PRÁCE:kontrola, příjem a výdej zboží, evidence, nakládka a vykládka kamionů (VZV), naskladňování a vyskladňování materiálu, rozvoz po skladu
NABÍZÍME: nástupní bonus 10.000 Kč, příspěvek na dopravné, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat,
Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky po-pá od 8:00-14:00 hodin na čísle 556 674 011 nebo
e-mailem na hpaprskarova@sonavox.cz
ov. 4.4.

Kontaktní osoba:
Helena Paprskářová
Telefon:
556 674 011
Počet zobrazení inzerátu:
908×