Aktuálně 51139 nabídek práce!

Nabídka práce: Skladník, Ústí nad Orlicí

Pozice:
Skladník
Zaměstnavatel:
FLEXCON, s.r.o.
IČO:
25998820
Oblast (okres, kraj):
Ústí nad Orlicí
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
21300
Popis práce:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE: samostatná práce při zajišťování materiálového toku ve výrobním procesu a skladování, příjem materiálu na sklad, expedice hotových výrobků, práce s VZV.
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B podmínkou - aktivní řidič, základní znalost AJ.
Práce vhodnější spíše pro muže vzhledem k manipulaci s těžkými břemeny.
NABÍZÍME: po zapracování vyplácen podíl na zisku, příspěvek na stravování, po odpracování 1 roku příspěvek na životní pojištění, věrnostní dovolená a další firemní benefity.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně po domluvě

Kontaktní osoba:
Eva Kopecká
Telefon:
465 635 640
Počet zobrazení inzerátu:
148×