Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Skladník/skladnice ve stravovacím provoze, Kroměříž

Pozice:
Skladník/skladnice ve stravovacím provoze
Zaměstnavatel:
Česká katolická charita
IČO:
00445355
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
13000
Popis práce:

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: práce na PC vedení skladu potravin, normování vařené stravy, vyhledávání vhodného zboží, objednávání zboží, spolupráce s hlavním kuchařem
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, vhodné i pro OZZ, znalost práce s internetem, znalost Word a Excel, schopnost naučit se pracovat s programem na skladové hodpodářství, přehled o cenách potravin
- Benefity: stravování, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, pět týdnů dovolené
- zkrácený úvazek 20 hod./týden, možnost práce i na dohodu o pracovní činnosti
- kontakt telefonicky v pracovní dny 7.00 - 11.15, 12.30 - 16.00 hod. (tel: 777 806 405 - paní Kalčíková), případně své písemné nabídky vč. strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: reditelka@domov-km.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Marie Kalčíková
Telefon:
777 806 405
Počet zobrazení inzerátu:
38×