Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: slévárenský dělník, Nový Jičín

Pozice:
slévárenský dělník
Zaměstnavatel:
CIREX CZ s.r.o.
IČO:
46580140
Oblast (okres, kraj):
Nový Jičín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
23000
Popis práce:

z: 17.4.2024

- PP na dobu určitou do 31.10.2024 s možností dalšího prodloužení

Náplň práce: vizuální kontrola a oprava s ručním dobrušováním odlitků, rovnání odlitků

Požadavky: praxe v automomotive výhodou, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti, řádná docházka

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu, bonus za docházku, bonus za kvalitu práce, benefity dle vnitřního předpisu, benefit na kafeterii, profesní růst, náborový příspěvek 10 000,- Kč

Kontaktní osoba: Miroslava Koblížková, pondělí až pátek 8:00 - 14:00 hod. 556 806 215, 724 110 915, e-mail: m.koblizkova@cirexfoundry.com

Kontaktní osoba:
Miroslava Koblížková
Telefon:
556 806 215, 724 110 915
Počet zobrazení inzerátu:
28×