Aktuálně 50350 nabídek práce!

Nabídka práce: Sociální pracovník/ce, vedoucí služby, Vsetín

Pozice:
Sociální pracovník/ce, vedoucí služby
Zaměstnavatel:
Auxilium o.p.s.
IČO:
02083825
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
28000
Popis práce:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, VEDOUCÍ SLUŽBY
POŽADUJEME: Vysoký stupeń sociálních kompetencí, flexibilitu, samostatnost i schopnost pracovat v týmu. Celoživotní vzdělávání. Přednost mají osoby se zkušeností práce v neziskové organizaci, znalost problematiky autismu. Řidičské oprávnění sk. B - nutností.
NÁPLŇ PRÁCE: Výkon sociální práce a aktivity nácviku sociálních dovedností pro cílovou skupinu dětí/osob se ZP. Práce po celém okrese Vsetín, práce formou individuální, nebo skupinové, práce v rodinách, nebo na pracovišti v souladu s individuálním plánem podpory uživatele. Částečným úvazkem vedení týmu 3 osob, výkaznictví.
NABÍZÍME: Neustálé vzdělávání a osobní růst, práce v rodinné atmosféře.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu: auxilium@auxilium.cz nebo telefonicky paní Božena Mikulíková, tel.: 603 823 293 v pracovní dny do 17 hodin.
Ov.tel.: 3.4.

Kontaktní osoba:
Božena Mikulíková
Telefon:
603 823 293
Počet zobrazení inzerátu:
112×