Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Sociální pracovník/pracovnice, Přerov

Pozice:
Sociální pracovník/pracovnice
Zaměstnavatel:
Armáda spásy v ČR
IČO:
40613411
Oblast (okres, kraj):
Přerov
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
32100
Popis práce:

Nástup možný i dohodou.

Pracovní náplň:
přímá práce s uživateli nízkoprahového zařízení pro děti a mládež, zajištění každodenního provozu zařízení, sociální práce, poradenství, individuální plánování.

Požadujeme:
vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (Vysoká škola nebo Vyšší odborná), dobré komunikační schopnosti, trestní rejstřík bez záznamu, praxe v sociální oblasti výhodou, kladný vztah k dětem, kreativitu, hra na hudební nástroj výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem na e-mail: pavel.sima@armadaspasy.cz .
Do předmětu zprávy uvést "výběrové řízení NZDM".
Vybraní uchazeči/uchazečky budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavel Šíma
Počet zobrazení inzerátu:
141×