Aktuálně 50641 nabídek práce!

Nabídka práce: Software Developer, Praha

Pozice:
Software Developer
Zaměstnavatel:
CCA Group a.s.
IČO:
25695312
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
55000

KONTAKT : Markéta Klosová, tel.: 720 821 807, e-mail: Marketa.Klosova@cca.cz
VOLT Po – Pá 9 – 15hod.

Pro naše projekty v oblasti vývoje aplikací hledáme zapáleného vývojáře.

Co budete dělat:

Navrhovat a programovat webové a mobilní aplikace. Spolupracovat s týmem na vývoji v technologiích jako Java, Liferay a Angular. Užívat nástroje jako Enterprise Architect, GitLab, SonarQube, SoapUI, KIWI, Teams, SharePoint a JIRA pro efektivní správu projektů.

Co od vás očekáváme:

Psaní čistého, vysoce kvalitního, vysokovýkonného a udržitelného kódu Zkušenosti s vývojem v technologiích Java, Liferay a/nebo Angular. Vývoj a podpora softwaru včetně aplikací, integrace databází, rozhraní a vylepšení nových funkcionalit.

ZAM. VÝHODY :

Pracujte na zajímavých a inovativních projektech. Flexibilita v pracovní době a možnost práce z domova. Až 29 dní volna v roce a mnoho dalších benefitů.

Kontaktní osoba:
Markéta Klosová
Telefon:
720 821 807
Počet zobrazení inzerátu:
134×