Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Soustružníci/kovoobráběči, Nový Jičín

Pozice:
Soustružníci/kovoobráběči
Zaměstnavatel:
INVO CZECH s.r.o.
IČO:
27813304
Oblast (okres, kraj):
Nový Jičín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

z: 07.11.2023
Firma INVO CZECH s.r.o.- česká strojírenská firma zaměřená na výrobu měřidel, forem, nástrojů, přípravků, montážních pracovišť, jednoúčelových strojů a zařízení.
Náplň práce:
• Soustružnické práce
Požadujeme:
• Vzdělání a zkušenosti v oblasti strojírenské výroby
• Samostatnost, spolehlivost, kreativitu, odpovědnost, flexibilitu

Zaměstnanecké výhody:
• Dovolená 25 dní • Příspěvek na stravování • Zvýhodněné mobilní tarify

Kontakt: Andrea Konečná, telefonicky od 7:00 - 15:00 hod. na č.: 732 190 799, osobní kontakt dle dohody na základě zaslaného životopisu e-mailem: konecna@invocz.cz

Kontaktní osoba:
Andrea Konečná
Telefon:
732 190 799
Počet zobrazení inzerátu:
111×