Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Specializovaný prodejce, obchodní referent dlažby PIEDRA, Praha

Pozice:
Specializovaný prodejce, obchodní referent dlažby PIEDRA
Zaměstnavatel:
Nucatum a.s.
IČO:
11972254
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
38000

JAN KOHLBECK, tel.: 777 900 900, e-mail: piedranatural@seznam.cz

Na vzorkovou prodejnu na Praze 9 přijmeme specializovaného prodejce / prodejkyni, který(á) doplní tým pro prodej sortimentu travertinové a mramorové dlažby, jejímž je PIEDRA jedním z největších dovozců.
Náplní práce je komunikace se zákazníkem na prodejně, mailová komunikace, poskytování cenových nabídek, vyřizování objednávek, fakturování apod.

Požadujeme komunikativní a příjemné vystupování a obecnou znalost stavebních prvku.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v menším týmu. Termín nástupu možný ihned nebo po dohodě.
Co vás čeká: Práce s klientem při výběru zboží, práce s PC, vyřizování tel. dotazů a mailu, vystavování běžných prodejních faktur, vyřizování objednávek. Práce je různorodá a zajímavá.

Oceňujeme slušné chování a dobře odvedenou práci, kterou dokážeme mimořádně finančně odměnit. Výhodou praxe v oboru stavebnictví, ale není podmínkou.
Co vám můžeme nabídnout: Moderní a kvalitní zázemí pro práci, Multisport karta, dobrá parta lidí, zaměstnanecké slevy, známá značka, která je na trhu 14 let s jedinečným sortimentem ve svém oboru.

Co vám můžeme nabídnout je jednosměnný provoz, plný úvazek, mzdové rozpětí: od 38 000 do 50 000 Kč/měsíc + bonusy.

Kontaktní osoba:
JAN KOHLBECK
Telefon:
777 900 900
Počet zobrazení inzerátu:
88×