Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Správce kmene - specialista/ka v obchodní oblasti, Šumperk

Pozice:
Správce kmene - specialista/ka v obchodní oblasti
Zaměstnavatel:
Ing. Jiří Pazour
IČO:
60341823
Oblast (okres, kraj):
Šumperk
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
21800

Pracovní náplň: vedení obchodních schůzek, poskytování poradenství a služeb, aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene. Práce v kanceláři i v terénu u klientů.
Požadujeme: Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, flexibilitu.
Systém zaškolení a vzdělávání zdarma. Další profesní růst. Pracovní doba pružná dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na výběrové řízení.

Telefon:
608862845
Počet zobrazení inzerátu:
47×