Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE, Hradec Králové

Pozice:
STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
Zaměstnavatel:
Oksana Marynets
IČO:
02579910
Oblast (okres, kraj):
Hradec Králové
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
13350
Popis práce:

- Pracoviště: Královéhradecký kraj
- PP na dobu určitou od 1. 5. 2016 do 30. 4. 2017
- Náplň práce: Úprava terénu pro stavby a v okolí stveb a přípravné práce pro stavby. Doplňující práce dle požadavků nadřízeného.
- Požadujeme: min. základní vzdělání (vyučení výhodou), dobrý zdravotní stav, spolehlivost, manuální zručnost, vstřícnost, časovou flexibilitu
- Nabízíme: odměny v závislosti na pracovním výkonu, zaměstnání na HPP
- Kontakt: Marynets Oksana, tel.: 777 566 200 (volat ve všední dny od 15:00 - 17:00 hod.), e-mail: oksmar@seznam.cz

Telefon:
777 566 200
Počet zobrazení inzerátu:
116×