Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Stavební dělník/ce, Kroměříž

Pozice:
Stavební dělník/ce
Zaměstnavatel:
MONT-KOVO, spol. s r.o.
IČO:
60746378
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
29000
Popis práce:

PRACOVIŠTĚ Hulín - práce dle zakázek v rámci Moravy
- Náplň práce: přípravné a dokončovací stavební práce, práce betonářské a železářské pro spodní stavby, pomocné práce kolem staveb
- Požadavky: nutná praxe ve stavebnictví 2 roky, samostatnost, zručnost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- Nástup možný ihned po osobním pohovoru
- Výhodou: řidičský průkaz sk. B, B+E, platný vazačský, lešenářský průkaz, průkaz k obsluze pracovních plošin, výuční list zedník, tesař, dovednost čtení výkresové dokumentace
- Benefity: bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, teambuildingy a firemní akce pro rodinné příslušníky, zajištěný odvoz na stavby, cestovné 2 800 Kč/měsíc čistého
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:30 - 15:30 hod.) pan Ing. Martin Šálek, tel. 602 108 158, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: martin.salek@montkovo.cz.

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Šálek
Telefon:
602 108 158
Počet zobrazení inzerátu:
109×