Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Technici počítačových sítí a systémů, Olomouc

Pozice:
Technici počítačových sítí a systémů
Zaměstnavatel:
CAD engineering s.r.o.
IČO:
27811697
Oblast (okres, kraj):
Olomouc
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
40000

Firma s více jak 25 letou zkušeností v oblasti plánování, konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu do oddělení simulace na pozici: IT specialista

Náplň práce:
• Podpora uživatelů
• Správa pracovních stanic, notebooků a serverů
• Instalace programů a nástrojů využívaných v automobilovém průmyslu a konstrukci
• Správa a zabezpečení firemní sítě
• Jednání s dodavateli a zákazníky
• Pravidelná kontrola bezpečnosti, aktualizací a dokumentace
• Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe
Požadujeme:
• Kladný vztah k informačním technologiím
• Základní znalost operačních systémů Windows a Linux
• Základní znalost práce s počítačovými sítěmi
• Znalost anglického jazyka pasivně, aktivně výhodou
• Ochota učit se pracovat s méně standardními programy a nástroji využívanými v automobilovém průmyslu a konstrukci
• Odolnost vůči stresu
• Loajálnost
• Časová flexibilita

Nabízíme:
• Zajímavé a perspektivní zaměstnání v oblasti automobilového průmyslu
• Práci v silné a stabilní společnosti
• Moderní pracovní prostředí
• Zaměstnanecký systém benefitů

Kontaktní osoba:
Pavel Pohanka
Telefon:
+420585229476
Počet zobrazení inzerátu:
75×