Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Technik IT, Zlín

Pozice:
Technik IT
Zaměstnavatel:
TC servis, s.r.o.
IČO:
25533673
Oblast (okres, kraj):
Zlín
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000

Náplň práce: instalace a administrace síťových prostředků v rámci podnikových LAN sítí, konfigurace aktivních prvků (switche, routery, servery s OS Linux, Windows), instalace a servis HW (PC, servery, tiskárny, atd.)
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům, zkušenosti se správou podnikových LAN, znalost administrace OS Linux, OS Windows a TCP/IP sítí, samostatnost a spolehlivost, platný řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody: Profesní růst - další vzdělávání, zaměstnanecké benefity - zvýhodněné internetové a tel.tarify, motivující finanční ohodnocení, 13. plat, sick day a další.
POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

Kontaktní osoba:
Petra Mihálová
Telefon:
577 664 334
Počet zobrazení inzerátu:
110×