Aktuálně 70648 nabídek práce!

Nabídka práce: Technik přípravy výroby, Brno-venkov

Pozice:
Technik přípravy výroby
Zaměstnavatel:
NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
IČO:
63469863
Oblast (okres, kraj):
Brno-venkov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda (od nebo od-do):
33000
Popis práce:

První kontakt e-mailem nebo telefonicky

Charakteristika
Technik přípravy výroby stanovuje technologické postupy, zajišťuje technologickou přípravu a průběh nábytkářské výroby, spolupracuje při zavádění nových výrobků.

Pracovní náplň:
" Určování základní technologie pro různé úseky nábytkářské výroby.
" Plánování a organizace výrobního toku (např. plánování vnitropodnikové logistiky).
" Technický dozor na pracovištích a kontrola dodržování technologických postupů.
" Určování dílčí technologie výroby.
" Technická příprava změn sortimentu a zavádění nových výrobků.
" Ověřování nových technologických postupů a materiálů.
" Vypracování technologických předpisů, norem spotřeby materiálu, norem spotřeby práce a podkladů pro cenové kalkulace.
" Vedení související technické dokumentace.

Požadujeme
znalost technologie výroby nábytkářských výrobků, řidičský průkaz sk. B, pečlivost, technické myšlení

Zaměstnanecké výhody:Flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, prémie

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Škultéty
Telefon:
608 713 084
Počet zobrazení inzerátu:
100×