Aktuálně 50363 nabídek práce!

Nabídka práce: TECHNOLOG-PROGRAMÁTOR CNC, České Budějovice

Pozice:
TECHNOLOG-PROGRAMÁTOR CNC
Zaměstnavatel:
MOTOR JIKOV Fostron a.s.
IČO:
26024501
Oblast (okres, kraj):
České Budějovice
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
25000

Pracovní náplň: vytváří programy pro tvarové frézování a vrtání na CNC obráběcích strojích, spolupracuje s konstruktéry, technology a výrobou.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenského zaměření (strojírenská technologie, obrábění výhodou), znalost AJ pasivně, praxe v oboru výhodou, uživatelsky PC, CAD/CAM, ŘP skupiny "B", loajálnost vůči firmě, technickou odbornost, spolehlivost, znalost technického kreslení, základní znalost CAD/CAM.
Nabízíme: práci na moderních CNC obráběcích strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Kontaktní osoba:
Blanka Novotná
Telefon:
389 016 222, 602 355 341
Počet zobrazení inzerátu:
22×