Aktuálně 50642 nabídek práce!

Nabídka práce: Trade Marketing Specialist MIXA, Nový Jičín

Pozice:
Trade Marketing Specialist MIXA
Zaměstnavatel:
MIXA VENDING s.r.o.
IČO:
26824621
Oblast (okres, kraj):
Nový Jičín
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
34000
Popis práce:

z: 8.3.2024

Požadavky: zkušenosti v oblasti TRADE MARKETING, projektové a analytické schopnosti, kreativita, invence, orientace na výsledek. Vynikající organizační, prezentační a komunikační dovednosti. Zkušenosti s e-commerce prostředím.

Náplň práce: Plánování, koordinace, realizace a vyhodnocování aktivit v oblasti trade marketingu. Rozvoj prodejního kanálu VENDING a COFFEE SERVIS, nastavení segmentace zákazníků, řízení nových projektů, spolupráce s agenturami v rámci marketingu firmy.
Působnost po celé ČR

Kontaktní osoba:
Bc. Jiřina Nováková
Telefon:
721 618 369
Počet zobrazení inzerátu:
105×