Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Traktorista - mechanizátor, Brno

Pozice:
Traktorista - mechanizátor
Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace
IČO:
00101451
Oblast (okres, kraj):
Brno
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
19700

Náplň práce: Řízení, údržba a drobné opravy nákladních motorových vozidel do 7,5 t, traktoru a strojů pro přepravu nákladů, sběr a sekání trávního porostu;Pomocné práce, kde převažuje manipulace s břemeny a kusovým materiálem;Úklid, vysávání listí a čištění komunikací a prostranství v Zoo Brno včetně zimní údržby komunikací; Rozvoz sena, slámy, příprava a rozvoz okusů; Zásobování expozic v Zoo;Transport zvířat a další. Požadujeme: PLATNÝ ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B a T, výhodou je ŘP C, spolehlivost, samostatnost. Bližší info na https://www.zoobrno.cz/o-zoo-brno/volna-mista/traktorista-mechanizator .

25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Kontaktní osoba:
Mgr. Tereza Tomíčková
Telefon:
606688317
Počet zobrazení inzerátu:
65×