Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Účetní dodavatelských faktur, Přerov

Pozice:
Účetní dodavatelských faktur
Zaměstnavatel:
Astron Buildings s.r.o.
IČO:
63319675
Oblast (okres, kraj):
Přerov
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
27000
Popis práce:

Možnost práce z domu.

Náplň práce:
Zpracování přijatých faktur Astron poboček v EU; Komunikace s dodavateli a spolupracovníky z jiných oddělení i v zahraničí; Inventarizace účtů dodavatelů a další účetní agenda; Spolupráce na měsíčních účetních závěrkách, měsíčních vyúčtování platebních karet; Ad-hoc analýzy, spolupráce na auditu poboček a podpora týmu

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru; znalost podvojného účetnictví, orientace v daňové legislativě (DPH); Komunikativní znalost AJ, znalost dalších jazyků výhodou (NJ/FJ); Praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou); Znalost práce s MS Excel

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: m.davidova@astron.biz;
- telefonicky na čísle 581 250 241 - paní Martina Davidová

Kontaktní osoba:
Martina Davidová
Telefon:
581250241
Počet zobrazení inzerátu:
56×