Aktuálně 70648 nabídek práce!

Nabídka práce: Účetní, Vsetín

Pozice:
Účetní
Zaměstnavatel:
SONAVOX CZ s.r.o.
IČO:
28632389
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
35000

NÁPLŇ PRÁCE: fakturace, účtování přijatých a vydaných faktur, vedení všeobecného účetnictví - pohledávky, závazky, banka, pokladna, vedení a účtování dlouhodobého majetku, účtování interních dokladů, spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách, podklady k daním, spolupráce s orgány státní správy.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, min. 5 let praxe v oboru, výborná znalost daňových a účetních předpisů, komplexní znalost podvojného účetnictví, dobrá uživatelská úroveň práce na PC, velmi dobrá znalost AJ, znalost SAP výhodou, pečlivost, samostatnost, analytické myšlení, odpovědnost.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 733 586 404 v Po - Pá mezi 8 - 14 hod. nebo na emailovou adresu: mzabcikova@sonavox.cz.

Kontaktní osoba:
Michaela Žabčíková
Telefon:
733 586 404
Počet zobrazení inzerátu:
105×