Aktuálně 70648 nabídek práce!

Nabídka práce: Učitel/ka v MŠ, Kroměříž

Pozice:
Učitel/ka v MŠ
Mateřská škola Morkovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž
IČO:
75022184
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Školství, výuka, vzdělávání
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
31290
Popis práce:

Pracoviště Morkovice
- Náplň práce: výchova a vzdělávání dětí předškolního věku
- Požadavky: odborná kvalifikace podle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, § 6, ochota pracovat v kolektivu, vzdělávat se, empatičnost, flexibilita a odolnost vůči stresu, výpis z trestního rejstříku
- Výhodou: "Logopedický kurz" či logopedické zaměření
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení
Benefity: Flexi Pass Card
- Kontakt: písemné žádosti spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ms-morkovice@seznam.cz.

Kontaktní osoba:
Martin Musel
Telefon:
573 370 060
Počet zobrazení inzerátu:
54×