Aktuálně 50644 nabídek práce!

Nabídka práce: Údržbář - provozní zámečník, Nový Jičín

Pozice:
Údržbář - provozní zámečník
Zaměstnavatel:
CIREX CZ s.r.o.
IČO:
46580140
Oblast (okres, kraj):
Nový Jičín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
28500
Popis práce:

z: 25.3.2024 - PP na dobu určitou, poté doba neurčitá

Náplň práce:
- provádění poruchové a preventivní údržby zařízení
- opravy strojního zařízení
- zámečnické práce, drobné opravy na budovách

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- nutná znalost čtení výkresové dokumentace
- samostatnost
- základní znalost pneumatického a hydraulického systému, výhodou svařovací průkaz

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, kvalifikační postup, stabilní zaměstnání a jistý příjem, benefit na automaty s občerstvením a cukrovinkami, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek 10 000,- Kč, benefity dle vnitřního předpisu

Kontaktní osoba: Miroslava Koblížková, 556 806 215, 724 110 915, e-mail: m.koblizkova@cirexfoundry.com

Kontaktní osoba:
Miroslava Koblížková
Telefon:
556 806 215, 724 110 915
Počet zobrazení inzerátu:
58×