Aktuálně 50819 nabídek práce!

Nabídka práce: Údržbář/ka, Pardubice

Pozice:
Údržbář/ka
Zaměstnavatel:
Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.
IČO:
25266420
Oblast (okres, kraj):
Pardubice
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
34000

Náplň práce: seřizování a údržba výrobních linek, kontrola a údržba budov a jejich zařízení, kontroly a opravy po stránce mechaniky a elektro, spolupráce při instalaci a zavádění nových zařízení
Požadujeme: výuční list v technickém oboru, manuální zručnost a zodpovědnost, ochotu pracovat ve 2směnném provozu, anglický nebo německý jazyk výhodou
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál 80,- Kč/den, čtvrtletní odměny, 13. plat, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění, káva, čaj, voda zdarma, iontové nápoje v letních měsících a ovoce v zimních měsících, permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce v létě a zimě
První kontakt e-mailem.

Kontaktní osoba:
Radka Súkeníková
Telefon:
725 457 592
Počet zobrazení inzerátu:
22×